Зеленський приїде до Львова представити нового голову ЛОДА –

Новим очільником Львівської ОДА стане бізнесмен Максим Козицький

У четвер, 6 лютого, планується візит до Львова президента Володимира Зеленського. Президент приїде до Львова представити нового голову Львівської ОДА, яким стане львівський бізнесмен Максим Козицький.

Про це ZAXID.NET повідомили одразу кілька високопоставлених джерел в Офісі президента та у Львівській ОДА. Офіційної інформації про програму візиту наразі не оприлюднено.

Як повідомлялося, ще наприкінці грудня 2019 року 38-річний львівський бізнесмен Максим Козицький зареєстрував на сайті НАЗК декларацію як кандидат на посаду голови Львівської ОДА.

Максим Козицький донедавна був директором компанії «Еко-Оптіма» та цілої низки інших фірм у сфері альтернативної енергетики, керівництво якими у січні 2020 року передав батькові Зіновію Козицькому, разом із тим залишившись серед їх кінцевих бенефіціарних власників. Компанія «Еко-Оптіма» займається виробництвом електроенергії з альтернативних джерел – за допомогою вітрових та сонячних електростанцій. Батько Максима Козицького – доволі відомий львівський бізнесмен. Окрім альтернативної енергетики, він працює у сфері видобутку нафти й газу.

Максим Козицький був одним із трьох кандидатів на посаду голови ЛОДА, яких у червні 2019 року висунув на обговорення Володимир Зеленський, однак тоді президент віддав перевагу юристу Маркіяну Мальському. Вже у грудні 2019 року Володимир Зеленський у прямому ефірі під час засідання Ради розвитку регіонів та громад звільнив голову Львівської ОДА Маркіяна Мальського, а також голову Закарпатської ОДА, пояснивши, що не побачив жодних результатів їх роботи.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.