Субота, 26 листопада

«Зайців» у трамваях та тролейбусах шукає нова служба безпеки «Львівелектротрансу»

служба безпеки ЛьвівелектротрансВвічливі, охайні і не хамлять. Так відгукуються пасажири про нових контролерів у тролейбусах та трамваях, які почали працювати з початку серпня. Тепер це служба безпеки «Львівелектротрансу», а її працівники – інспектори.

Зазвичай у транспорт заходять по двоє інспекторів. На одній із зупинок один інспектор змінює іншого, тоді останній перевіряє нових пасажирів. Дивляться, чи є квитки на багаж, а також чи пасажири з посвідченнями мають документи.

У травні підприємство звільнило всіх контролерів. Через часті скарги пасажирів, мовляв, ті поводилися неввічливо. Хоча нова служба працює лише кілька місяців, зміни у роботі помітні, зауважують львів’яни.

«Вигляд в них більш інтелігентний, і ставлення до людей культурніше. Наразі я ще не проштрафилася, тому не можу сказати, яке буде ставлення, коли я не матиму квитка», – каже пасажирка Марта.

Відколи інспектори при роботі, то квитки львів’яни стали купувати частіше.

«Коли не було контролерів, люди перестали боятися. Зараз, коли вже є нова служба, почали купувати більше квитків», – розповідає водійка трамвая Ольга Глєбова.

Працюють інспектори у дві зміни. Починають роботу о 7-й годині, а завершують о 20-й. За середу на сихівському маршруті до обіду інспектори виписали п’ять квитанцій.

За два місяці роботи «зайців» виявилось чимало.

«Більше 100 квитанцій я виписав. Переважно це молоді люди, студенти, хоча, бувають різного віку», – говорить інспектор служби безпеки ЛКП «Львівелектротранс» Іван Більченко.

З початку серпня служба безпеки «Львівелектротранс» виписала 457 штрафних квитанцій. Втім, порушники завжди мають вибір: або оплатити штраф на місці, або ж купити у водія місячну проїзну картку.

zaxid.net

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.