Заяви про «мінування» львівських бізнес-центрів надходять з Росії

349
замінування вибухотехнічна лаболаторія експертиза

Правоохоронці з’ясували, що фальшиві повідомлення про замінування надходили з російського міста Омськ.

Повідомлення про замінування львівських бізнес-центрів регулярно надсилають із території Росії. Про це під час апаратної наради в ЛОДА повідомив керівник Управління СБУ Львівщини Олександр Ткачук, пише Zaxid.net.

«Спочатку повідомлення про замінування надходили з електронних адрес, зареєстрованих на анонімних серверах електронної пошти на території Російської Федерації. Всі ці повідомлення генерував робот. Було прийнято рішення про блокування цих серверів»— повідомив Олександр Ткачук.

За його словами, після блокування повідомлення почали надсилати з міжнародного сервісу електронної пошти. Цей сервіс правоохоронці заблокувати не можуть. Однак їм вдалось встановити, що адреса користувача зареєстрована на території Росії у місті Омськ.

Нагадаємо, впродовж двох місяців із квітня у Львові почали надходити повідомлення про замінування бізнес-центрів. Останнім часом повідомлення надсилали по декілька разів на день.

Додамо, що учора, 10 червня, невідомі повідомили про замінування ТРЦ King Kross Leopolis, що Сокільниках. Унаслідок цього правоохоронці евакуювали з торгового центру понад 2,7 тисяч осіб та затримали чоловіка, який телефоном повідомив про фальшиве замінування.