Завтра у Львові відкриють ресторан без меню та офіціантів

2092
етикет культура виховання обід вечеря ресторан

У ресторані не буде меню, а кухарі готуватимуть індивідуальне замовлення.

Цими вихідними, 22 грудня, Холдинг емоцій «!FEST» відкриє унікальний проект“Дуже висока кухня” не лише для України, а й для світу. У ресторані не буде ані сталого меню, ані звичних кельнерів.

Холдинг емоцій «!FEST» у листопаді відкриє на площі Ринок, 14 ресторан «Дуже високої кухні». У цьому закладі не буде меню та офіціантів.

«Це – їжа та музика без посередників. Це проект, який творить нову сторінку історії львівської гастрономії і є унікальним не лише для України, а й для світу; швидше гастрономічний експеримент, аніж звичний ресторан», – розповідають у холдингу емоцій !FEST.

У коментарі The Village співвласник !FEST Юрій Назарук уточнив, що ціни на страви можуть варіюватися від 50 до 1000 гривень.”

Кухар спілкується з гостями і визначає, що гість хоче їсти і скільки. Відповідно до кількості і страв, які вони вибрали, кухар орієнтує людину в ціні”, – пояснив Назарук.

У «Дуже високій кухні» почергово працюватимуть випускники «Школи кухарів» компанії. Також планують залучати відомих кухарів на запрошення: «Таким чином до Львова приїжджатимуть відомі кухарі на гастролі та готуватимуть бажані страви у своєму стилі».

Доповнює формат музика: вінілові платівки та рупорна акустика, винайдена у Львові.

Ресторан відкриють на площі Ринок, 14, де зараз розташовані два заклади холдингу – «Найдорожча ресторація Галичини» та «Криївка».

Нагадаємо, що до холдингу «!FEST» входить близько двох десятків закладів з оригінальною концепцією: «Гасова лямпа», «Театр пива «Правда», «Дім легенд», «Львівська майстерня шоколаду», «Мазох-cafe», «Реберня «Під Арсеналом» та інші. Компанія також володіє закладами у Кракові, Києві, Празі та Баку.

Окрім ресторанів до холдингу входять мережі продуктових магазинів, сувенірні крамниці «Львівські цяцьки», туристична компанія і хостел Just Lviv It!, девелоперська компанія «Квітка», «Видавництво Старого Лева» і бренд одягу «Авіація Галичини».

Чекають всіх з 22 грудня на стриху площі Ринок, 14 (над Найдорожчою ресторацією Галичини) з 16.00 год.