Завдяки гімнастці зі Львова українські юніорки вибороли перше місце міжнародного турніру

Завдяки високим оцінкам 14-річної львів’янки Христини Пограничної українська команда юніорок вийшла на перше місце міжнародного турніруз художньої гімнастики «Кубок Дерюгіної», який відбувається у Києві 15–18 березня. Про це повідомляє Zaxid.net.

У багатоборстві за сумою балів Христина Погранична перевершила лідерок російської збірної і разом із напарницею – киянкою Вікторією Онопрієнко – здобула для України золото у командній першості.

Христина Погранична виборола 2 золоті та 3 срібні медалі

Христина Погранична виборола 2 золоті та 3 срібні медалі

Високі оцінки за усі вправи дозволили Христині кваліфікуватися у всі фінали, де від країни може брати участь лише одна гімнастка. Ще одне золото львів’янка здобула у фінальній вправі з обручем. За обруч Христина отримала 18,200. Це – найвища оцінка серед усіх юніорок турніру та її новий особистий рекорд.

Ще три срібні медалі у фіналах Христина виборола у вправах з м’ячем, булавами та стрічкою.

Відтак 14-річна львів’янка поповнила скарбничку національної збірної п’ятьма медалями – двома золотими і трьома срібними.

Це – 23-й Кубок Дерюгіної. 16 березня голова федерації художньої гімнастики Альбіна Дерюгіна відсвяткувала своє 86-річчя.

Нагадаємо, у травні минулого року після багатьох гучних перемог на міжнародних турнірах з художньої гімнастики Христину Пограничну визнали львів’янкою року. Вона стала наймолодшою лауреаткою за всю історію цієї відзнаки. На той момент дівчинці було лише 13 років.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: