Завдяки тисячам жертводавців хлопчику з Червонограда пересадили кістковий мозок

На трансплантацію кісткового мозку для Олега Казмірука зібрали майже 4 млн грн

23 листопада в університетській клініці міста Бидгощ (Польща) 10-річному Олегу Казміруку з Червонограда провели пересадку кісткового мозку від неродинного донора. Майже 12 тис. людей зробили пожертви, щоб ця операція стала можливою.

Олега Казмірука

«Операція тривала годину. У вену сину влили стовбурові клітини. Казати ще щось рано. Тепер все залежить від Олежика і його організму», – розповіла ZAXID.NET мама хлопчика Наталя Казмірук.

Це позитивна новина для майже 12 тисяч людей, які перейнялися долею хлопчика і долучилися до збору коштів на його порятунок, який організував благодійний фонд «Крила надії». Така операція у Польщі коштує 120 тис. євро. Завдяки небайдужим людям для порятунку хлопчика вдалося зібрати майже 4 млн.грн.

Нагадаємо, в Олега Казмірука виявили мієлодиспластичний синдром. Іншими словами, його кістковий мозок не працював. Останній рік він жив завдяки переливанню донорської крові. У Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі хлопчик перебував з грудня минулого року. Весь цей час він майже не виходив на вулицю, щоб не підхопити інфекцію. Врятувати хлопчика могла лише пересадка кісткового мозку від неродинного донора, на яку він чекав майже рік.

«Ми дуже дякуємо усім, хто переймається долею мого сина, за підтримку, за те, що подарували нам надію. Тепер прошу всіх, хто переживає за мого сина, молитися, аби у нас все закінчилося добре», – каже Наталя Казмірук.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.