Заповнюваність ТРЦ Spartak у Львові вже 84%: які магазини відкриються в ТРЦ

2281
ТРЦ Spartak
ТРЦ Spartak

Якірними орендарями ТРЦ Spartak будуть Сільпо в ексклюзивному форматі, семизальний Multiplex, а також Sportlife з басейном олімпійського стандарту.

Сучасний спортивний торгово-розважальний центр Spartak, орендною площею 23 000 кв. м, відкриється у Львові в березні 2019 року. Про це повідомила RAUкомпанія JLL, яка виступає ексклюзивним консультантом з маркетингу та здачі об’єкта в оренду.

Згідно з повідомленням, якірними орендарями ТРЦ стануть мережа продуктових супермаркетів Сільпо (4000 кв. м), яка відкриє тут магазин в ексклюзивному форматі, семизальний кінотеатр Multiplex, а також спорткомплекс Sportlife площею понад 6800 кв. м з басейном олімпійського стандарту.

ТРЦ Spartak у Львові
ТРЦ Spartak у Львові

Відповідно до основних світових трендів рітейлу в об’єкті буде організована зона сучасного фуд-корту в новому форматі, який об’єднає авторські ресторанні концепції, кіоски-гурме та інші гастрономічні проекти. Операторами цієї зони стануть паназійський заклад NOA, ресторани здорового харчування Tomatina і Avocado, а також формати express або to-go: Express Buffet, Pinsa Romana, Львівські круасани та інші.

Крім цього, в Spartak відкриються піцерія Celentano Ristorante і заклади близькосхідної кухні. Загальна площа food-зони складе 1500 кв. м.

«Якорями» торгової галереї стануть найбільший у Львові магазин fashion-бренда SinSay (група LPP, понад 1100 кв. м), мультиканальний рітейлер побутової техніки та електроніки Comfy (1000 кв. м), а також хобі-маркет Akvarel N площею понад 1000 кв. м, до складу якого увійде розважальний центр.

ТРЦ Spartak у Львові

«На даний момент вже підписані договори на 84% площ, контракти багатьох інших приміщень знаходяться на фінальній стадії. Безумовними перевагами СТРЦ Spartak є розташування уздовж жвавої транспортної магістралі в густонаселеному і швидко розвиваючомуся районі, поблизу від центру ділової активності Львова.

Наша команда ретельно підійшла до вибору орендарів СТРЦ Spartak: ми провели дослідження потенційної аудиторії об’єкта і залучили бренди, лояльність до яких вже доведена ринком і які виразно викличуть інтерес у відвідувачів», – коментує старший консультант відділу торгових площ компанії JLL Україна Денис Корнута.

Фото станом на 2 листопада 2018 © facebook.com/spartakspartak
Фото станом на 2 листопада 2018 © facebook.com/spartakspartak

Крім цього, в СТРЦ будуть пропонуватися послуги і товари повсякденного попиту: салони краси, brow bars, салони зв’язку, хімчистка, аптеки, галерея магазинів одягу, косметики і аксесуарів відомих мережевих брендів, цікавих потенційному відвідувачеві. Ця група орендарів буде представлена ​​магазинами Brocard, Esotiq, Золотий Вік, СЮФ, Roshen, Yves Rocher, Esei Beauty Market, Triumph, Giulia та іншими.

«Ми ретельно готуємося до планованого відкриття нашого проекту згідно зі встановленим графіком. Будівельні роботи знаходяться на фінальній стадії, а основні якірні орендарі вже ведуть ремонт в своїх приміщеннях. Витримати терміни – для нас найважливіший пріоритет. Запуск проекту, як і планувалося, очікується в 1-му кварталі 2019 року», – підкреслив директор девелопера проекту Львівбудмакс-Інвест Орест Макогоненко.

ТРЦ Spartak у Львові

В JLL також нагадали, що ТРЦ Spartak розташований в одному з найбільших і густонаселених районів Львова – Шевченківському, на головній магістралі – вулиці Гетьмана Мазепи, в оточенні існуючої та нової житлової забудови . Проект характеризується відмінною транспортною і пішохідною доступністю: в 5 хвилинах їзди від центру міста, поблизу зупинок громадського транспорту і зручних автомобільних розв’язок. Зона охоплення становить понад 240 000 чоловік.

Нагадаємо, що комплекс збудували на території занедбаної навчально-спортивної бази «Спартак» на вул. Інструментальній, 49.  Раніше тут була база «Спартак», побудована в 1930-1931 роках для проведення Чемпіонату світу зі стендової стрільби, пізніше її перебудували і зробили відкритий басейн.

Басейн на Замарстинові, фото 1936 року
Басейн на Замарстинові, фото 1936 року

Девелопером проекту є ТзОВ «Львівбудмакс-Інвест». За даними YоuControlкінцевими бенефіціарними власниками ТзОВ «Львівбудмакс-Інвест» є дружина Ярослава Дубневича — Наталя Дубневич та донька — Роксолана Пиртко.

Додамо, що спортивно-торгово-розважальний центр «Spartak» спільно з Шевченківською районною адміністрацією Львова до 27-ї річниці Дня Незалежності України відкрив джерело. Воно розташоване на території майбутнього комплексу.

Джерело відкрили 24 серпня. Усі витрати на інженерію, водоочистку та оздоблення (а це майже 514 000 гривень) взяв на себе забудовник — ТзОВ «Львівбудмакс-Інвест».

Доступ до джерела матимуть усі мешканці міста. Вода тут чиста та придатна для повсякденного споживання. Відкриття джерела викликало чималий ажіотаж серед мешканців.