Замість Ірини Білик Росію агресором визнав її продюсер

Запланований на 6 березня концерт Ірини Білик у Львівській опері досі під знаком питання.

Співачка не виконала вимог націоналістичних організацій і не визнала Росію країною-агресором. Замість неї це зробив її продюсер. Цього активістам, які погрожують зірвати концерт, виявилось замало, пише zaxid.net.

Аби показати патріотичну позицію артистки, продюсер скликав конференцію, на якій продемонстрував відео подяки бійців та волонтерів за допомогу від співачки. Водночас він підтвердив: Ірина Білик дійсно незаконно відвідала окупований Крим через територію Росії. Мовляв, через свою необізнаність.

«Перший закид – візит Ірини в 2015 році до окупованого Криму через територію РФ. Цей візит дійсно відбувся», – пояснив продюсер Ірини Білик Олег Збаращук.

Друге звинувачення, яке закидають співачці, те, що співачка гостювала на концерті в честь дня народження Філіпа Кіркорова у Кремлівському палаці у квітні 2017 року. Щоправда, там вона не виступала.

До слова, у квітні 2014 Ірина Білик співала у тому ж таки Кремлівському палаці на уродинах Моісєєва. На той час Крим уже був анексований, а на сході почалась антитерористична операція. Вимогу активістів визнати Росію країною агресором продюсер вирішив виконати сам.

«Дуже сподіваємося на те, що наш український Крим повернеться територіально і юридично до складу України і наш Донецьк і Луганськ, звідки будуть виведені російські війська. Це я заявляю, як продюсер Ірини Білик. Це більше, ніж достатньо», – зазначив продюсер Ірини Білик Олег Збаращук.

Концерт співачки уже намагались зірвати в Одесі в червні 2017 року. Під час виступу Білик із натовпу кидали яйця, відбулись сутички з поліцією. Запланований львівський концерт має стати 17-им у гастрольному турі співачки Україною. Та остаточної згоди між активістами та продюсером дійти так і не вдалося.

«Люди просять, щоб Білик зробила це особисто. Завтра вони попросять, щоб Ірина приїхала до них додому особисто, а післязавтра – ще щось. Білик нікому нічого не винна і не повинна робити перед кимось заяв», – вважає продюсер Ірини Білик Олег Збаращук.

Отож, концерт найімовірніше блокувати таки будуть. Щоправда, поки невідомо, у який спосіб.

«Наші вимоги залишаються в силі: Ірина Білик має особисто визнати Росію країною-агресором. Ми будемо закликати всіх небайдужих прийти і висловити свою позицію проти концерту 6 березня. Якщо вона, звичайно, не зробить такої заяви», – пояснив представник «Добровольчого руху ОУН» Антон Петрівський.

Тим часом, у Львівській опері остаточного рішення щодо концерту ще не прийняли. Кажуть, імовірність відміни досить велика. Та досі зважують усі «за» та «проти».

«Питання проведення чи не проведення концерту Ірини Білик у Львівській опері перебуває на завершальній стадії. Ми вже бачимо кінцеві позиції – аргументи однієї і другої сторони. Найближчої доби буде остаточна відповідь від нас», – розповів директор-розпорядник Львівської опери Андрій Митроган.

На сьогодні уже продано майже тисячу квитків на концерт Ірини Білик. Очікується аншлаг.

Нагадаємо, у Львові представники націоналістичних організацій пообіцяли заблокувати концерт Ірини Білик.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.