Замість дерев на вул. Бандери “виростає” паркан. Фото

У Львові на вул. Бандери з’явилися нові дорожні огорожі, які вмонтували у тротуар.

Як повідомляє “Еспресо.Захід“, нові дорожні об’єкти з’явилися на відрізку від вул. Митрополита Андрея до вул. Митрополита Ангеловича. Ще на початку року перші такі огорожі на цій вулиці розмістили напроти головного корпусу Львівської політехніки та на перехресті вул. Антоновича та вул. Русових. Однак з початком повномасштабної війни роботи зі встановлення парканів були призупинені.

Нові дорожні огорожі розміщені поряд перехресть та пішохідних переходів для безпеки дорожнього руху та мотивування пасажирів не перебігати дорогу в недозволених місцях.

Однак, як зауважують громадські активісти, такі паркани – це пережитки минулого, зараз куди естетичніше робити зелені насадження замість парканів.

“У той момент, коли вже здавалося, що на Бандери більше нарукож*пити не вийде, то там починають ліпити ще паркани. Нагадаємо, ми просили в цих місцях озеленення”, – йдеться в дописі ГО “Зручне місто”.

Відзначимо ще такий факт, що за час реконструкції вул. Бандери (яка досі триває вже третій рік) було зрізано чимало дерев, які можна було б висадити на нових зелених насадженнях замість дорожніх огорож.

Довідково. Замовником реконструкції вул. Степана Бандери є ЛКП “Львівавтодор”, проєктантом – ТзОВ “Трамдорпроект”, підрядником – ТзОВ “Онур Конструкціон Інтернешнл”. Вартість робіт – 209,5 млн грн.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.