Залізничний вокзал у Львові стане доступнішим. Що планують змінити

У Львові оновлять ознакування на пл. Двірцевій та в будівлі головного залізничного вокзалу. При вході до головної касової зали вокзалу облаштують пандус. Покращення доступності та навігації на цій локації здійснюватиметься за грантові кошти Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ). Про це повідомили в управлінні вуличної інфраструктури ЛМР — передає Tvoemisto.tv

Нову навігацію розробляє автор схем руху електротранспорту та ознакування зупинок Єгор Каліберда в межах діяльності громадської організації Центр міського сервісу. 

«Нова навігаційна система врахує різноманітні потреби та ситуації для мешканців та гостей міста.  Учасники воркшопу обговорили та, зокрема, запропонували  конкретні місця розташування інформаційних стендів/вказівників», – зазначили в управлінні вуличної інфраструктури Львівської міської ради.

Також при виході з вокзалу з’явиться електронне табло з інформацією про прибуття/відправку автобусів та трамваїв.

Крім того, в межах коштів гранту, передбачене встановлення пандусу при вході до головного касового залу вокзалу.

«Він буде виконувати свою функцію до капітальної перебудови входу до вокзалу, яку планує виконати Укрзалізниця», – додали в управлінні інфраструктури ЛМР.

Додамо, зауваження та пропозиції щодо навігаційної системи вокзальної площі можна надсилати на електронну скриньку громадської організації Центр міського сервісу – [email protected]  до 31 грудня цього року. 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.