Понеділок, 4 березня

“Залізний” рятувальник зі Львова побив Національний рекорд на півмарафоні (відео)

Офіцер Державної служби з надзвичайних ситуацій зі Львова побив національний рекорд у змаганні, в якому також брали участь професійні спортсмени.

“Залізний” рятувальник зі Львова побив національний рекорд (відео)

За дві години Володимир пробіг майже 22 кілометри в рамках акції “Гран-Прі Львівського напівмарафону 2017”, передає “Народна Правда”.

Що примітно, він біг у повній рятувальній амуніції вагою в 20 кілограм. Безпосередньо напередодні забігу Володимир не тренувався, бо щодня займається спортом.

В цілому в акції брали участь близько двох тисяч осіб, серед яких були і професійні спортсмени, і любителі. Дистанцій було кілька: 2, 5,10 та 21 кілометр.

“Я хочу внести свою лепту для того, щоб всі рятувальники займалися спортом і могли себе вдосконалити і врятувати чим більше людей. Для того щоб поважали рятувальників, щоб вони були підготовлені підтягнуті”, – зазначив Володимир.

За словами голови національного реєстру рекордів України Лани Вітровий, їх вразила ідея рекорду, оскільки вона має ідеологічну складову. “І нам дуже приємно, що сьогодні професія рятувальника піднята на такий високий рівень на рівень рекорду України”, – додала вона.

Нагадаємо, народні обранці в цьому місяці побили новий антирекорд відвідуваності Ради. У жовтні на засіданнях ВР в середньому реєстрували 318 депутатів з 422, що є найгіршим показником за поточний рік. До цього рекорд був у лютому, коли лише 326 нардепів ходили на засідання.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.