Загинув керівник «Правого сектору» Львівщини Тарас «Хаммер» Бобанич

У п’ятницю, 8 квітня, на війні з російськими окупантами загинув член проводу руху «Правий сектор» та керівник Львівського обласного осередку партії «Правий сектор» Тарас Бобанич («Хаммер»).

Джерело: ZAHID.NET.

Загинув керівник «Правого сектору» Львівщини Тарас «Хаммер» Бобанич

Тарас Хаммер разом з іншими членами «Правого сектору» під час однієї з акцій протесту у Львові

«У бою проти московських окупантів під час виконання бойового завдання підрозділом на Ізюмському напрямку загинув командир 2-го окремого батальйону ДУК «Правий сектор», член проводу НВР «Правий сектор», легендарний націоналіст Тарас Бобанич», – йдеться в повідомленні 2-го окремого батальйону ДУК «Правий сектор» у Facebook, поширеному увечері 8 квітня.

Командир Добровольчого українського корпусу Андрій Стемпіцький напередодні повідомляв, що зараз усі підрозділи ДУК ПС разом з командуванням виконують бойові задачі на східних рубежах України.

33-річний Тарас Бобанич народився у Трускавці. Закінчив юридичний факультет Львівського державного університету внутрішніх справ.

Восени 2013 року долучився до Правого сектору. Брав участь у Революції Гідності. Керував силовим блоком Правого сектору на Львівщині. З липня 2014 року – командир 2-го запасного батальйону Добровольчого українського корпусу «Правий сектор», який було переформовано у 2-гу резервну сотню ДУК ПС.

Восени 2015 року був одним з координаторів акції «Громадянська блокада Криму» – товарної блокади адміністративного кордону з тимчасово окупованим Росією півостровом. Брав участь в бойових діях на Донбасі. З 2019 року призначений заступником командира ДУК ПС з питань діяльності резервних підрозділів.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: