Понеділок, 4 березня

Задля новобудови та велодоріжки на вул. Зеленій у Львові зрізали півсотні дерев

Біля новобудови на вул. Зеленій, 119 зрізали 51 дерево. 44 дерева росли біля тротуару, а ще сім – на території багатоповерхівки, яку зводять поруч. Однак, як стверджують у міськраді, більшість з них були аварійними.

Задля велодоріжки на вул. Зеленій у Львові зрізали півсотні дерев

Про зрізання дерев у Facebook-спільноті «Нас не питали» у вівторок, 14 листопада, повідомив користувач Роман Падляк. «Зелена вже не така залена», – написав він та опублікував фото пнів, які залишились після зрізання дерев, повідомляє zaxid.net.

Задля велодоріжки на вул. Зеленій у Львові зрізали півсотні дерев

Загалом на цьому місці зрізали 51 дерево, сім з яких росли на приватній території компанії-забудовника

Як пояснила ZAXID.NET в. о. начальника управління земельних ресурсів Львівської міської ради Ельвіра Колос, більшість цих дерев були аварійними, а за відновну вартість решти заплатила компанія, яка зводить багатоквартирний житловий будинок поруч.

«Сім дерев росли на приватній території забудовника і зрізати їх – це його право. Щодо 44 дерев, які росли біля тротуару, то 70% з них були аварійними – у них прогнили стовбури і ці дерева вже були небезпечні. За відновну вартість решти забудовник заплатив місту 59,5 тис. грн. На місць цих дерев прокладуть велодоріжку», – пояснила Ельвіра Колос.

ТзОВ «АВР-Буд» на вул. Зеленій, 119 зводить 7-поверховий житловий будинок

ТзОВ «АВР-Буд» на вул. Зеленій, 119 зводить 7-поверховий житловий будинок

На Зеленій, 119 будують 7-поверховий житловий будинок. Будівництво веде ТзОВ «АВР-Буд», яке отримало містобудівні умови та обмеження на цей проект у грудні 2016 року.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.