п`ятниця, 14 червня

За неправильне паркування у Львові оштрафували понад 6 тисяч водіїв

У Львові за минулий тиждень інспектори з паркування оштрафували  6 117 водіїв за порушення правил зупинки/стоянки авто. Загальна сума штрафів становить 2 млн 342 тис 320 грн. Кошти від сплати штрафів надходять до міського бюджету.

Джерело: Tvoemisto.tv з посиланням на Львівську міську раду

Зазначимо, мінімальний розмір штрафу – 340 грн. Але, залежно від специфіки правопорушення, він може збільшуватися до 680 грн. Якщо ж водій-порушник сплачує впродовж 10 днів, то сума штрафу зменшується вдвічі.

«Водіїв штрафують і за несплату послуг платного паркування. В такому випадку накладається штраф у 20-кратному розмірі від вартості години паркування», – додали в управлінні безпеки ЛМР.

Також, через порушення правил стоянки, за минулий тиждень на арешт-майданчик евакуювали 147 транспортних засобів.

«До інспектування на вулицях міста залучено 50 інспекторів з паркування. Кожен з них щоденно оформляє в середньому 35 повідомлень про притягнення водіїв до адміністративної відповідальності», – додали в управлінні безпеки ЛМР.

Нагадаємо, чотири роки тому у Львові вперше в Україні запрацювали інспектори з паркування, які мають контролювати дотримання правил дорожнього руху в частині зупинки, стоянки авто та оплати послуг з паркування. Tvoemisto.tv дізналося, де найчастіше у Львові паркуються із порушеннями, скільки коштуватиме повернути машину зі штрафмайданчика та куди скеровують кошти від сплати штрафів.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.