Понеділок, 24 червня

За кілька днів до свого 27-річчя на полі бою загинув випускник Львівського медичного університету

Військовий медик – вихованець ЛНМУ імені Данила Галицького – віддав своє життя за Україну.

Джерело: Варта1.

Як повідомляє ЛНМУ ім. Д.Галицького, кілька днів не дожив до свого дня народження військовий медик, випускник Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Тарас Харук. 5 вересня йому могло бути 27, а 30 серпня його серце перестало битися…

“Він був одним із найдобріших, найчесніших і найрозумніших людей, що я їх мала щастя знати. Одним із тих, що визначили мій вектор розвитку і на чию систему цінностей я опиралась, вибудовуючи власну”, – так відгукуються про Тараса його друзі.

Тарас народився 5 вересня 1995 року на Волині. У 2019 році закінчив медичний факультет № 1 ЛНМУ імені Данила Галицького (7 група). Проходив інтернатуру в Києві на базі Військової медичної академії як військовий хірург. Працював військовим медиком на Харківщині. Не був одружений. У нього залишились батьки і сестра.

“Я знаю що там де він зараз тепло та сонячно, і пахне літнім дощем і квітами, як буває у нас на Кільцевій.

Я житиму за нас обох. Я подбаю про батьків, я буду продовжувати допомагати тим, хто робить його справу. І я буду щаслива за нас обох. Бо якщо ні, якщо піддатись, зневіритись, то зло одержало перемогу. А він поклав життя щоб цього не сталось”, – це прощальні слова його сестри Дарини.

Фото: ФБ/Тарас Харук

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: