З січня 2018 на перевізників Львова чекають масові перевірки

147
маршрутки львів

У 2018 році проведуть обстеження пасажиропотоків у громадському транспорті Львова: виконком затвердив рішення «Про розроблення стратегії розвитку міського громадського транспорту».

маршрутка 34 львів

Сьогодні виконавчий комітет затвердив рішення «Про розроблення стратегії розвитку міського громадського транспорту м. Львова». Згідно з прийнятим рішенням, у 2018 році буде проведено обстеження пасажиропотоків у громадському транспорті, а також заходи для вдосконалення маршрутної мережі громадського транспорту. Міський голова Львова наголосив на важливості і складності питання транспорту у місті і доручив проводити реалізацію цього рішення максимально відкрито.

«Рішення підготовлено у зв’язку із тим, що необхідно провести обстеження пасажиропотоків у м. Львова, а також вдосконалення маршрутної мережі громадського транспорту. Ми не будемо кардинально змінювати ту систему, яка є зараз. Вона вже відпрацьована. Будемо за рахунок вдосконалення діючих маршрутів впорядковувати перевезення.

Також у 2018 році плануємо спільно з фахівцями, науковцями розробити технічне задання і оголосити тендер. Далі, при наявності коштів у бюджеті, будемо проводити це обстеження. Відповідно до рішення, управління транспорту ЛМР буде замовником проведення такого обстеження.», – розповів Ігор Собенко, в.о. начальника управління транспорту.

Міський голова Львова наголосив на важливості прийнятого рішення і доручив проводити усі заходити максимально відкрито.

«На сьогодні питання транспорту є надзвичайно складним у Львові, адже суттєво збільшився об’єм приватних машин. Якщо проїхати центром, то він заставлений машинами, зокрема під знаками «Зупинка заборонена». А це суттєво зменшує пропускну здатність вулиць. Коли буде прийнятий Верховною радою Закон, який зараз пройшов перше читання, то ці машини можна буде хоча б евакуйовувати, інакше зима може бути складною. Завтра на сесії міської ради ми також будемо це питання розглядати», – наголосив міський голова Львова Андрій Садовий.

За його словами, важливою є необхідність придбання нових транспортних засобів: трамваїв, тролейбусів, автобусів. На їх придбання необхідно передбачати кошти у міському бюджеті.

«Питання не лише розроблення стратегії, але й наявності транспорту. Нам треба негайно думати про придбання нових 50 трамваїв, хоча б 40 нових тролейбусів і мінімум 100-150 автобусів. І, формуючи бюджет, ми повинні закладати ці кошти. Бо інших шляхів немає. Без нової техніки стратегія працювати не буде.

Стежте за нами в Telegram та Facebook!