З початку вересня безпеку шкіл на Львівщині буде забезпечувати ДСО

З початком нового навчального року до всіх клопотів батькам додається ще й тривога за своїх чад. Думки про те, чи у безпеці діти у стінах навчального закладу хвилюють багатьох. Державна служба охорони, свого часу, взялася розвіювати неспокій батьків, і запровадила цілий комплекс охорони навчальних закладів.

Вже багато Львівських шкіл та вишів уже декілька років співпрацюють з Державною службою охорони. При вході у навчальні заклади щоденно, чергує правоохоронець.

Безпека дитини у теперішній час першочергове завдання не тільки батьків, але й керівництва навчальних закладів.

Про переваги фізичної охорони школи розповідає т.в.о. начальника Управління Державної служби охорони Львівщини, Володимир Сарамака. Переконує, викладачам стало значно спокійніше працювати. «Відколи з’являється постійна охорона, адміністрація учбового закладу більш поінформована про людей, які приходять до школи. Ми практично усунули перебування незнайомих і невідомих людей. Охоронник фіксує час заходу, просить документи, які засвідчують особу людини, яка прийшла, тощо».

Та й учні, стають дисциплінованішими. Присутність правоохоронця стримує їх від бешкетів. А батьки спокійні, що з їхніми чадами усе буде гаразд.

Зараз під охороною ДСО знаходиться близько 80-и навчальних закладів. Частина з них, власне, під фізичною охороною. Адже, такий спосіб наведення та збереження порядку дає чимало переваг.

Володимир Сарамака, каже: «Якщо у навчальному закладі є фізична охорона, то ми, безкоштовно, встановлюємо ще й тривожну кнопку виклику, яка знаходиться у працівника ДСО та в директора, або в завуча. У разі виникнення нестандартних ситуацій для підсилення фізичної охорони викликаємо наряд, групи затримання, який миттєво прибуває до навчального закладу і затримує порушника».

Потурбуватись про безпеку дітей у школі – не зайве, кажуть правоохоронці. Погоджуються з цим і навчені досвідом батьки та вчителі.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.