З львівського аеропорту до залізничного вокзалу запустять експериментальний автобус

Вартість проїзду становитиме 20 грн

З 10 квітня у Львові розпочне курсувати експериментальний автобусний маршрут з аеропорту до залізничного вокзалу. Вартість проїзду в автобусі становитиме 20 грн, повідомили в управлінні транспорту Львівської міськради.

«На прохання керівництва Львівського міжнародного аеропорту ім. Данила Галицького управління транспорту ЛМР, після численних нарад та спільних зустрічей з АТП-1 і представниками аеропорту прийняли рішення про відкриття тимчасового автобусного маршруту сполученням «аеропорт – залізничний вокзал», – розповів заступник начальника управління транспорту ЛМР Ігор Собенко.

Він зазначив, що автобус буде курсувати з однією зупинкою на вул. Любінській (біля «Будинку меблів»).

На маршруті курсуватиме один великий автобус за графіком з 10:00 год 19:45, з середнім інтервалом між рейсами півтори години. Графік руху розмістять в аеропорту і на вокзалі.

Як уточнив ZAXID.NET директор АТП-1 Орест Хамула, наразі вартість проїзду в автобусі становитиме 20 грн, однак після того, як проаналізують результати його роботи за місяць, тариф можуть відкоригувати.

«Маршрут експериментальний – на один місяць. Через місяць будемо аналізувати його роботу і, якщо він буде добре працювати і буде належний пасажиропотік, будемо думати, як запровадимо його на постійно», – зазначив Ігор Собенко.

Додамо, що з аеропорту до ЛНУ ім. Франка курсує тролейбус №9, а на Галицьке перехрестя – маршрутка №48.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.