З бюджету можуть виділити понад 12 млн грн на ремонт трибуни «Арени Львів»

Державне підприємство «Арена Львів» опублікувало тендер на майданчику Prozorro на ремонт підлогового покриття відкритої частини променади Західної трибуни стадіону. Очікувана вартість проєкту становить 12 млн 250 тис грн. 

Джерело: Tvoemisto.tv.

Аукціон, на якому визначать підрядника, проведуть 27 липня, а ремонт планують закінчити до 30 вересня цього року.  

За ці кошти планують провести капітальний ремонт трибуни, розмір якої становить 2600 метрів квадратних. Кошти на це виділять з державного бюджету України. 

Нагадаємо, що витрати, які здійснюють міста під час війни за бюджетні кошти, почали обурювати людей. Наприклад, між львів’янами виникла активна дискусія через створення у місті алеї-вишиванки за 17 млн грн. Крім того, волонтер зі Львова Святослав Літинський зареєстрував петицію до уряду України щодо зростання обороноздатності. У ній він закликає обмежити некритичні витрати, а всі вивільнені кошти спрямувати на оборонні потреби.

Святослав розповів у інтерв’ю Tvoemisto.tv, які витрати, на його думку, зараз на часі, за якими критеріями варто визначати критичність потреб та чому деякі містяни цього не розуміють.

Водночас мер Львова Андрій Садовий пояснив, чому бюджетні кошти скеровують не тільки українським захисникам, а також на розвиток міста.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.