З 1го грудня вартість проїзду у маршрутках Львова може зрости до 9 грн

600
переповнена маршрутка львів
ФОТО: ZAXID.NET

Перевізники вимагають підвищити вартість проїзду у Львові до 9 грн.

Про це під час брифінгу повідомив керівник Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка, пише Твоє місто.

Підвищення цін перевізники аргументують швидким зростанням ціни на пальне та масовим звільненням водіїв. За словами Івана Велійки, економічно обґрунтованим тарифом для львівських перевізників більше 9 грн, хоча вони готові почати підвищення з 7 грн, якщо місто з 1 січня впровадить монетизацію пільг або відшкодовуватиме пільгові перевезення. Водночас, у разі подорожчання, перевізники мають оновити парк.

«За період двох місяців вартість дизельного пального виросла на майже 25% і сьогодні становить 32 грн за літр. Якщо автобус не буде заробляти на дизельне пальне, то він не буде їздити», – сказав Іван Велійка.

Перевізники закликали міськраду переглянути тарифи до 1 грудня, інакше їм доведеться скоротити маршрути або обмежити їхній графік до 20:00.

Додамо, що навесні перевізники вже вимагали підвищення вартості проїзду у міському автобусному транспорті. Тоді вони називали ціну 7 грн за проїзд, а причиною було стрімке зростання ціни на пальне.

Нагадаємо, у Львові відбувся конкурс перевізників, за яким лоти розподілили між тими ж перевізниками, які працювали у Львові й до нині. Угоду з перевізниками мають укласти на 5 років уже цього тижня. В угоді передбачені штрафи водіїв та запуск автобусів великого класу, де раніше курсували маршрутки.

Стежте за нами!