З 1 березня зростають тарифи на електроенергію: скільки львів’яни платитимуть по-новому

e40448a6b35014fe5c7adc79307b580bВже з 1 березня в Україні вкотре зростуть тарифи на електроенергію – це уже третій етап підвищення тарифів.

у 2016 році тарифи на електроенергію підніматимуть двічі.

З приходом весняного періоду, львів’яни платитимуть за електроенергію на 25% більше. З 1 березня споживачі, які найбільш економно використовують електроенергію (до 100 кВт-годин на місяць) сплачуватимуть по 57 копійок. Якщо львів’яни використовуватимуть більше ніж 100 кВт-годин, тоді вони будуть змушені оплачувати по тарифу 99 копійок. У цьому випадку спожитий обсяг не повинен перевищувати 600 кВт-годин. Якщо ж споживачі будуть використовувати електроенергії більше, тоді платити їм потрібно буде по 1 грн. 56 коп.

Варто додати, що як для сільських жителів, так і для місцевих оплата буде однакова. Відмінність для сільського населення полягатиме лише у тому, що для них мінімальний об’єм за використану електроенергію буде більшим на 50 кВт годин, ніж для міських мешканців. Для львів’ян найменший обсяг буде 150 кВт-год на місяць за ціною по 57 копійок.

Всі ці тарифи будуть дійсними до початку четвертого етапу подорожчання, тобто до 31 серпня 2016 року.

Аби зекономити на оплаті за електроенергію у “Львівобленерго” рекомендують встановлювати дво- або тризонні лічильники. До прикладу, якщо споживач встановить двофазний лічильник, тоді платити за нічну електроенергію (з 23 до 7 години ранку) доведеться вдвічі менше.

Нагадаємо, що у 2016 році тарифи на електроенергію підніматимуть двічі. Наступний етап відбудеться у вересні місяці.

Джерело 032.ua

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.