Вівторок, 26 вересня

Йому подякують солдатські матері – львів’янин, котрий створив “український вал” оборони Маріуполя

nn-2Військовий інженер полковник Василь Іванович Неймет ще одинадцять років тому звільнився з лав Збройних Сил України. За плечима цього геніального військового інженера була війна в Афганістані, служба на близькосхідних радянських пустелях та багато важких і неординарних призначень. Та все це дозволило офіцерові набути унікальних знань. Свій досвід він втілював у різноманітні наукові розробки на грунті  яких викладав основи інженерної підготовки курсантам Львівського вищого військово-політичного училища. Однак за вислугою років цей офіцер пішов на пенсію. Проросійській військовій владі було невигідно втілювати в життя новітні українські досягнення в організації оборонних споруд та укриттів для особового складу. Тому про них просто забули.

nn-1

Та з початком антитерористичної операції Василь Іванович сам пішов до військкомату і буквально настояв на тому щоб його мобілізували до лав Збройних Сил України. Зараз він є одним з організаторів та практиком у втіленні в життя так званого «Українського валу» – комплексу інженерних споруд, що захищають підступи до важливого індустріального центру міста Маріуполь. Незважаючи на свої майже 60 (!)років він з самого початку і до кінця будівництва жив в полях, де проходило будівництво. Він особисто керував і контролював якість виконання робіт. Розробляв і втілював в життя речі, що рятуватимуть наших бійців.

Завдяки полковнику Василю  Неймету наші воїни матимуть надійний захист від ворожої артилерії. А це означає, що чимало українських матерів в свої    молитві подякують цьому геніальному офіцерові, за збережені життя і здоров’я своїх дітей.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.