Ярослав Дубневич вийшов з СІЗО під заставу 90 млн грн

387
Ярослав Дубневич
Ярослав Дубневич

Народний депутат Ярослав Дубневич, якого підозрюють у розкраданні понад 93 млн грн «Укрзалізниці», покинув стіни СІЗО після внесення застави у 90 млн грн.

Про це «Українським новинам» повідомив його адвокат Станіслав Пелюк.

«Так, він вийшов», – сказав адвокат. За його словами, необхідну заставу зібрали і внесли за Дубневича. При цьому адвокат не уточнив, хто саме вносив заставу.

Нагадаємо, 31 жовтня Верховна Рада зняла з Ярослава Дубневича недоторканність і дозволила арешт нардепа. Того ж дня Дубневичу вручили підозру.

2 листопада Вищий Антикорупційний суд обрав нардепу Ярославу Дубневичу, якого підозрюють у розкраданні понад 93 млн грн завдяки оборудкам із закупівлями в «Укрзалізниці», запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 100 млн грн. На це рішення нардеп подав апеляцію.

7 листопада Апеляційний суд змінив запобіжний захід Ярославу Дубневичу з застави у 100 млн грн на арешт з альтернативою застави у 90 млн грн. Парламентаря взяли під варту у залі суду та відправили до місця тимчасового тримання.

При цьому один адвокат Дубневича заявив про сплату застави у 100 млн грн ще до оголошення рішення Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду, інший уже після оголошення рішення апеляційного суду закликав небайдужих до долі парламентаря людей допомогти йому зі сплатою застави.