Ярослав Дубневич показав дулю під час виступу з трибуни Верховної Ради

Депутат Верховної Ради України Ярослав Дубневич (депутатська група «За майбутнє») двічі показав дулю під час свого виступу з трибуни парламенту у четвер, 31 жовтня.

Відео його виступу опублікував «Цензор.НЕТ».

«Я вам усе розповім, чому я показав «во»(при цьому нардеп скрутив дулю, – ред.) Шульмейстеру (колишньому заступнику міністра інфраструктури, – ред.). Шульмейстер спочатку пролобіював, щоб в.о. начальника Львівського аеропорту був представник одеситів Кауфмана і Грановського, а потім хотів зупинити відкритий конкурс і правдами-неправдами знову затвердити.

І ми разом з депутатами від Львівщини сказали: «Во тобі!» (і знову показав дулю, – ред.). І саме тому відбувся відкритий конкурс, і Тетяна Романовська керує аеропортом «Львів», і він показує одні з кращих результатів», – заявив Ярослав Дубневич.

Після цього він почав розповідати ще одну ситуацію, коли він показав «во» Пивоварському (ексміністр інфраструктури, – ред.) і Шульмейстеру, при цьому нардеп знову скрутив комбінацію з трьох пальців.

Як інформував ZAXID.NET, на сьогоднішньому засіданні українські парламентарі зняли недоторканність із Дубневича і дали згоду на його затримання й арешт.

За зняття недоторканності проголосували 332 депутати, за затримання – 241 депутат, за арешт – 229.

Усі три рішення підтримали депутати фракцій «Слуга народу» і «Голос». При цьому «Слуга народу» дала лише 208 голосів. Фракції «ЄС» і «Батьківщина» голосували тільки за зняття недоторканності.

Відмовилися знімати недоторканність і дозволяти арешт Дубневича депутати фракцій «За майбутнє» і ОПЗЖ.

Дубневичу інкримінують вчинення кримінальних злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України. За версією слідства, дії депутата спричинили державі збитки в розмірі 93,277 млн грн.

Суд над Дубневичем відбудеться завтра.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.