п`ятниця, 31 березня

Яких вчителів найбільше бракує у львівських школах і з чим це пов’язано

У Львові наразі найбільше бракує вчителів з інформатики та асистентів педагогів, що працюють із дітьми з особливими освітніми потребами. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомила завідувачка сектору інформаційної політики та промоції управління освіти ЛМР Наталія Вітюк.

«Заклади освіти мають потребу у вчителях інформатики, бо більшість таких спеціалістів працюють в IT-сфері, з якою школи не можуть конкурувати. Також за останнім оновленням інформації помітно, що бракує асистентів вчителя. Це, власне, педагоги, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами», – пояснила вона.

Зазвичай у Львові брак вчителів фіксують у міжсеместровий період. Під час освітнього процесу вакансії педагогів у школах зайняті. 

«Здебільшого, брак вчителів є у міжсеместровий час, коли хтось влітку змінює роботу та інше. Робота вчителів залежить від семестрів, тому плинність кадрів зазвичай відбувається саме влітку і взимку», – зазначила вона.

Цього року в управлінні освіти ЛМР створили «Банк освітніх резюме». Ця платформа полегшує пошук вчителів та комунікацію із керівництвами шкіл. Кожен, хто шукає роботу, може заповнити гугл-форму та залишити свої дані, щоб сконтактувати із керівником школи, який шукає фахівця. 

Нагадаємо, що через оголошення повітряної тривоги учням часто доводиться продовжувати навчальний процес в укриттях. Щоб батьки мали можливість зв’язатися із дітьми під час повітряної тривоги, школи області вирішили забезпечити роутерами.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: