Які вулиці у Львові зараз перекриті та коли відновлять рух (огляд)

Зараз у Львові є перекритими для руху транспорту п’ять вулиць. Відучора і до кінця червня теперішнього року проїзд обмежений на вулиці Караїмській, що в Шевченківському районі міста.

ІА Дивись.info розповідає, коли відновлять проїзд за цими адресами.

Які вулиці у Львові є перекриті у червні

Зважаючи на дані мапи від міської ради, ідеться про п’ять адрес:

  • вул. Східна та вул. Квітова
  • вул. І. Франка
  • вул. У. Самчука
  • вул. Садова, 2А
  • вул. Караїмська.

Вулиці Східна — Квіткова

У червні торік рух транспорту перекрили на вул. Квітовій – від вул. Східної до будинку №10. Там приватне підприємство «Інстал-Плаза» влаштовує мережі водопостачання та водовідведення.

Об’їзд місця перекриття відбувається згідно з затвердженої схеми організації дорожнього руху.

Схема об’їзду по вулиці Східній у Львові під час ремонтних робіт/міська рада

Вулиця Івана Франка

Ремонтні роботи за цією адресою тривають від початку квітня 2024 року. Рух приватного транспорту відновлять наприкінці червня.

Скриншот з карти

Вулиця Уласа Самчука

Проїзд автотранспорту на вулиці Самчука у Львові обмежено до з кінця квітня до 17 червня 2024 року. На ремонт поточного дорожнього покриття закрили ділянку від будинку №3 до будинку №13. Громадський транспорт цією вулицею не курсує, лише приватний.

Вулиця Садова

З третього червня перекрили рух транспорту біля будинку №2а на вулиці Садовій. В цей час тут ТОВ «Глобус Буд Плюс» проводитиме будівельні роботи з прокладанням інженерних мереж. Таким чином громадський транспорт біля місця робіт на вул. Садовій, 2а відтепер не курсує. Проїзд обіцяють відновити до кінця року.

Вулиця Караїмська

Тут перекрито рух до кінця червня. По вулиці Караїмській не курсує громадський транспорт, лише їздить приватний. Тут приватна фірма «Галицький двір» проведе заміну аварійного побутового колектора стічних вод, діаметром 400 мм.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.