п`ятниця, 22 вересня

Які авіарейси зі Львова можуть відкрити вже в цьому році

В аеропорту “Львів” ведуть переговори з кількома авіакомпаніями. Про це  “Газеті по-українськи” розповіла гендиректорка міжнародного аеропорту “Львів” Тетяна Романовська, повідомляє “Щоденний Львів”.

Керівництво львівського аеропорту веде переговори з авіакомпанією “Qatar Airways” щодо запуску рейсів зі Львова.

Гендиректорка міжнародного аеропорту “Львів” Тетяна Романовська зазначила, що Qatar Airways літає з України з серпня 2017-го. Зокрема, здійснює рейси із Києва.

“У січні ми чекаємо, що Qatar Airways приїде до нас провести операційний аудит. Неофіційне рішення про старт польотів є. Але остаточне буде прийнято після аудиту. Сподіваюсь, що “Qatar Airways почне польоти зі Львова вже влітку”.

Тетяна Романовська також повідомила, що зараз тривають переговори з нідерландською авіакомпанією “KLM” щодо відкриття рейсу Львів-Амстердам. Гендиректорка міжнародного аеропорту “Львів” зазначила, що проблема – у “KLM”, як і у багатьох інших європейських аеропортів, у тому, що через активне зростання пасажиропотоку їм не вистачає слотів в аеропорту Амстердама.

За словами Тетяни Романовської, пріоритетом для львівського аеропорту на 2019 рік є запуск нових рейсів у Португалію та Іспанію. Зокрема – у Лісабон, Порту, Аліканте, Мадрид, Барселону, а також Валенсію. Наразі з цього приводу тривають перемовини із “Wizz Air”, “Ryanair”, “SkyUp”, “МАУ” та іспанською компанією об’єднаних аеропортів “АЕNA”. Утім, наразі жодна із авіакомпаній не погодилась на запуск нових маршрутів.

Продовжують тривати також перемовини щодо запуску далекомагістральних рейсів зі Львова у США. Український авіаперевізник “МАУ” поки що зволікає із їхнім відкриттям. Тому розглядається можливість залучити авіакомпанії “American Airlines”, “United”, “Delta”, а також аеропорти Чикаго та Нью-Йорку.

А от внутрішні рейси по Україні наразі не мають таких перспектив, як закордонні. Романовська переконує, що ці авіаперевезення дуже дорогі, а тому авіакомпанії не поспішають запускати внутрішні рейси. Зокрема, через те, що на них нараховується 20% ПДВ на паливо, на аеропорт і на аеронавігаційні послуги. Поки такі готова розглядати “Wizz Air”.

“Запропонувала їм, щоб вони свої маршрути, наприклад, Харків-Львів і Одеса-Львів підлаштували під свої міжнародні з нашого аеропорту”.

Також про відкриття внутрішніх українських рейсів аеропорт веде переговори із українським лоукостером “SkyUp”.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: