Як виглядають трамваї, які Львів хоче купити у німців. Фото

ЛКП «Львівелектротранс» планує закупити 30 вживаних трамваїв з Берліна.

Уже восени на вулицях Львова можуть з’явитися 30 трамваїв з Берліна. Як повідомив Tvoemisto.tv речник ЛКП «Львівелектротранс» Іван Бондар, це будуть жовті вагони марки Tatra KT4DM.

Tatra KT4 – двосекційний односторонній трамвайний вагон, який серійно випускався чеським підприємством «ČKD Tatra» з 1973 по 1997 роки. Трамваї експлуатуються переважно у постсоціалістичних країнах Європи та Північній Кореї. Вони призначені для експлуатації в містах з вузькими вулицями, оскільки мають малу ширину кузова, вузькоколійну модифікацію та є двосекційними з розташованим посередині вагона зчепленням.

Tatra KT4

Місць для сидіння в такому трамваї – 34. Tatra KT4 мають панорамні вікна та окутні форми. У вагоні четверо дверей з шириною прорізу 1300 мм. Вентиляція пасажирського салону забезпечується чотирма люками та кватирками.

Tatra KT4

В Україні вагони Tatra KT4 курсують на вулицях Львова, Вінниці, Житомира та Євпаторії.

Tatra KT4

Модифікація KT4DM здійснена за рахунок модернізації старого вагону KT4D. Її особливістю є встановлення нового тягового і допоміжного електронного обладнання, зокрема застосовані тягові інвертори Vossloh-Kiepe та Cegelec TV Progress.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.