Як виглядатиме йога-простір у львівському Парку культури. Візуалізація

Проект створення йога-простору став одним з переможців Громадського бюджету Львова.

Проект йога-простору в парку Культури передбачає створення сучасної території здорового дозвілля.

Після його реалізації в парку має з’явитись галявина для занять йогою, йога-лавки, йога-гамаки, арт-об’єкт на тему йоги, що транслюватимуть ідею розвитку, відкритості, єднання людей. Про це йдеться в описі проекту, пише Твоє місто.

йога-простір у львівському Парку культури

«Ми орієнтувалися на молодь і людей зрілого віку, які проживають у нашому місті, але ще не знайомі з практиками хатха-йоги. Для них ми плануємо організувати відкриті навчальні заняття. Простір також буде відкритий для тих, хто вже практикує йогу, учнів та інструкторів львівських шкіл йоги», – розповіла в коментарі Tvoemisto.tv одна з ініціаторок проекту Наталія Моголівець.

Автори працювали над ідеєю приблизно півроку, проте активною реалізацією розпочали займатися влітку 2017-го. Початком втілення ідеї стало святкування Всесвітнього дня йоги в парку Франка.

йога-простір у львівському Парку культури

«У В’єтнамі я спостерігала, як кожного ранку та ввечері після роботи люди приходять у парк практикувати різні фізичні вправи. Хтось займався гімнастикою, деякі йогою або іншими вправами, але в цілому мене це привело у захват, тому що культура турботи про своє тіло існує на рівні країни», – розповідає Наталія Моголівець.

Одночасно на галявині йогою зможе займатись до 50 людей. Відкрити простір активісти планують на початку літа 2018 року.

йога-простір у львівському Парку культури

«Цілком реально влітку та восени вже активно проводити на ньому відкриті заняття для охочих. Ми налаштовані на активну участь та всебічну співпрацю з відповідальним департаментом ЛМР для реалізації проекту протягом весни, адже маємо профільних спеціалістів у команді: скульпторів, архітектора, а також підтримку адміністрації Парку культури», – каже Наталія.

«Ми прагнемо навчити людей взаємодіяти зі своїм тілом так, щоб люди менше хворіли та залишалися максимально довго молодими та в гарному настрої, а також не почували сором за те, що вони приходять в парк з килимком для йоги і отримують задоволення від гарного самопочуття», – пояснює вона.

йога-простір у львівському Парку культури

За її словами, зараз автори проекту готуються до його першої презентації для міської ради та обговорення планів реалізації і термінів.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.