Понеділок, 24 червня

Як у Львові вимикатимуть світло на Новий рік

За відсутності пошкоджень на об’єктах критичної інфраструктури львів’янам вимикатимуть електроенергію на Новий рік відповідно до діючих графіків. Однак, розпорядження щодо вимкнення світла «Укренерго» надасть 30 грудня. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомили у пресслужбі «Львівобленерго».

«Розпорядження щодо електроенергії надає «Укренерго», нам їх говорять ввечері для наступного дня. У нас є ліміти, і ми їх дотримуємось. Якщо ситуація не зміниться, ймовірно, графіки залишаться діючими. Точніша інформація буде 30 грудня», – повідомили у «Львівобленерго».

Зазначимо, дізнатися, до якої групи належить ваш будинок, можна на сайті «Львівобленерго» у розділі «Чому немає світла».  Також дізнатись групу та графік відключень можна у чат-ботах «Львівобленерго» у Viber і Telegram. Інформація щодо фактичної відсутності електроенергії доступна у розділі «Немає світла». Приєднатись до чат-ботів можна тут.

Нагадаємо, «Львівобленерго» радить звіряти групу відключень, до якого належить будинок, із реальними вимкненнями електроенергії. Може бути помилка у самому списку від обленерго, тому його потрібно спершу перевірити на практиці.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.