Як у Львові росіян поміняли на учасників АТО

670
Російський культурний центр

Наступного року на місці колишнього Російського культурного центру з’явиться Будинок воїна.

Російський культурний центр

У колишньому приміщенні Російського культурного центру, що на вулиці Короленка, 1а у Львові, до 14 жовтня 2018 року планують відкрити Будинок воїна. Про це повідомив заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк під час брифінгу за участю АТОвських організацій, пише depo.ua.

“Коли вперше наша робоча група сюди потрапила, ми жартували, що це шматок “руского міра” у Львові. Ми жахнулися”, – сказав Гірняк.

Також він розповів про те, що ремонт будівлі обійдеться мінімум у 5,5 млн грн.

“4 травня так званий Російський культурний центр звідти виселили. Далі ми передбачили в бюджеті 170 тисяч на проектно-кошторисну документацію. Вона потягне серйозну суму – плюс-мінус 5, 5 мільйонів гривень”, – додав Гірняк.

Під час обговорення майже всі учасники дійшли висновку, що у приміщенні на Короленка має бути розміщений Музей російсько-української війни та Революції Гідності.

“Керівництво обласної ради поставило собі за мету до 14 жовтня 2018 року відкрити Будинок воїна чи ветерана. Поки що це умовна назва”, – сказав Гірняк.

Частину коштів на ремонт будівлі збираються виділити з обласного бюджету, а також хочуть залучати кошти благодійників.

Як повідомлялось раніше до Дня перемоги Російський культурний центр примусово виселили зі Львова. Російське товариство залишило приміщення на Короленка у жалюгідному стані.