Субота, 26 листопада

Як стати помічником Святого Миколая у Львові: ТОП-5 можливостей для тих, хто хоче допомогти

Уже незабаром, в ніч з 18 на 19 грудня, кожна дитина шукатиме у себе під подушкою подарунок від Святого Миколая. Ось ТОП-5 благодійних акцій для тих, хто хоче принести свято, радість, віру в чудеса з подарунками та вітаннями від Чудотворця у багатодітні та малозабезпечені сім’ї, а також дітям, які живуть в дитячих будинках. 

АкціяМиколай про тебе не забуде”.

Акція “Миколай про тебе не забуде”.

“Миколай про тебе не забуде” – це щорічна благочинна акція, завданням якої є зібрати та роздати подарунки (солодощі, іграшки, книжки, фарби, олівці, зошити, засоби гігієни) для тих діток, які могли би залишитися без нашої або батьківської уваги, а також створити особливу чарівну атмосферу свята.

Акція започаткована у Львові в 2001 році та проводиться щорічно.

Як допомогти? Можна стати волонтером і допомогти Чудотворцю прийти в домівки всіх дітей ставши волонтером. Робота волонтера полягає у тому, що вам треба попрацювати на Фабриці та рознести подарунки малечі. Якщо ви не маєте часу розносити і пакувати подарунки, тоді Ви можете залишити подарунки (солодощі, іграшки, книжки, канцелярське приладдя, засоби гігієни) потребуючим дітлахам на Фабриці Св. Миколая за адресою вул. Коперника, 17 (Львівський Палац Мистецтв) з 12 по 17 грудня або у спеціальних коробках в приміщеннях партнерських організацій та спільнот.

Реєстрація волонтерів акції “Миколай про тебе не забуде!” та отримати додаткову інформацію можна за ТУТ.

Акція «Святий Миколай – дітям з інтернатів» від Мальтійської служби допомоги.

Акція «Святий Миколай - дітям з інтернатів» від Мальтійської служби допомоги.

Цього року “Мальтійська служба допомоги” теж готує акцію “Святий Миколай – дітям з інтернатів”.

Як допомогти? Охочі допомогти можуть взяти лист дитини до Святого Миколая або принести речі, які можна використати при пакуванні подарунків дітям, які з певних причин не змогли написати листа. Також можна зробити фінансову пожертву через ощадну касу або в скарбничку “Мальтійської служби допомоги”.

Отримати додаткову інформацію можна за телефоном (032) 275 12 00.

Благодійна акція «Допоможи Святому Миколаю прийти до дітей-сиріт».

blagodiyna-aktsiya-dopomozhi-svyatomu-mikolayu-priyti-do-ditey-sirit

Акцію проводить відділ у справах дітей Львівської міськради. 27 діточок з трьох дитячих будинків сімейного типу м.Львова вже написали листи до Святого Миколая і вірять в диво та з нетерпінням чекають подарунків.

Як допомогти? Подарунки для дітей можна приносити у відділ у справах дітей Львівської міської ради (пл.Ринок, 1, поверх 5, каб. 524 ) до 1 грудня (фрукти, солодощі до 15 грудня).

Отримати додаткову інформацію можна за тел.: 297-58-83, 063 426 44 82 – Руслана Нагурська.

Акція “Стань помічником Святого Миколая”.

Акція "Стань помічником Святого Миколая".

Вже третій рік поспіль “Карітас Львова” проводить щорічну акцію “Стань помічником святого Миколая”. Головна мета акції – принести радість дітям з особливими потребами, а також із кризових і багатодітних малозабезпечених сімей. Всі листи від діток розміщені на сторінці Благодійного фонду «Карітас-Львів УГКЦ» у фейсбуці.

Як допомогти? Якщо Ви хочете стати помічником святого Миколая, то оберіть лист, який Вам найбільше сподобався і допоможіть святому Миколаю придбати для дитини подарунок! Пакети з подарунками приймаються в офісі Карітасу за адресою: Львів, вул. Коперника, 31/1. Якщо Ви не зі Львова, то зателефонуйте в офіс, і ми Вам нададуть адресу, за якою проживає дитина.

Обрати лист Святому Миколаю можна ТУТ. У коментарях до листа потрібно вказувати, що Ви обрали саме цей лист.

Отримати додаткову інформацію можна за телефоном БФ “Карітас-Львів УГКЦ”: (+80 32) 261 – 35 – 38.

Благодійна акція «Іде Миколай у дитячий край».

Благодійна акція «Іде Миколай у дитячий край».

Як допомогти? Спершу потрібно зателефонувати в управління молоді, сім’ї та спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради за телефоном: 297-58-71. Потім треба підійти та обрати собі лист, або отримати сканований лист на електронну пошту. Після цього придбати подаруночки для діток та передати в 522 каб. до 12 грудня 2016 року.

Усі подарунки дітки отримають від Святого Миколая 19 грудня об 11:00 під час святкової вистави у актовому залі ЗОШ-І № 2 (вул. Просвіти, 2).

Отримати додаткову інформацію можна за телефоном: 0984053772

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.