Як на «Арені Львів» 22 тис. Свідків Єгови з усього світу зібрались. Вражаючі фото та відео

4967
На «Арені Львів» зібралися 22 тис. Свідків Єгови з усього світу (Фото, Відео)

Цього тижня до Льовова з`їхались “Свідки Єгови” зі всього світу

Протягом останнього тижня львів`яни, особливо в центрі міста, могли спостерігати групи людей, здебільшого іноземців, з бейджиками. Для туристичної столиці України це не дивина, однак, чимала кількість іноземців, які приїхали на кількаденний денний захід, спадала на очі та викликала запитання у містян.

Як розповідає Твоє Місто, цими днями до Львова з`їхались представники релігійної організації “Свідки Єгови” з багатьох країн світу. За попередніми даними, учасники конгресу заповнили увесь стадіон, на якому є 34 915 місць.

Незважаючи на те, що сам захід відбуватиметься впродовж трьох днів, учасники конференції перебуватимуть у Львові додаткових три дні до або після конгресу для спілкування з місцевими громадами.

На сайті спільноти повідомляється, що востаннє в Україні подібний конгрес проходив 15 років тому.

Нагадаємо, що релігійна організація “Свідків Єгови” легально діє в Україні та відома своєю активною проповідницькою діяльністю, а також низкою скандалів навколо заборони переливання крові її членам, забороною членам спільноти спілкуватись, навіть вітатись, з людьми, які залишили організацію, та низкою тверджень про другий прихід Христа, які не сповнились.

И это только украинский сектор😮 Пс.133:1)

Допис, поширений Ksenia Marcicz (@ksenia_jw)

Classic shot. #jwlviv #jwukraine #convention2018 #jwconvention2018

Допис, поширений Artem Kalachyan (@bring_off)

Стежте за нами!