Як львів’яни домоглися демонтажу самовільно встановлених дверей

8kyYrBbqPkUУ Львові, на вулиці Каліча Гора, 9а, один із мешканців будинку самовільно встановив нові скляні двері замість старовинної дерев’яної брами. Інші ж мешканці будинку оперативно зреагували і домоглися, аби порушника притягли до відповідальності. Про це tvoemisto.tv розповіла начальник управління охорони історичного середовища Лілія Онищенко .

У Львові за адресою вулиця Каліча Гора, 9а, у суботу, 21 травня, мешканець будинку самовільно встановив двері зі скла та пластику на місці старовинної дерев’яної брами. Такі дії викликали обурення в інших мешканців будинку та й просто львів’ян, які взялися до активного обговорення цієї ситуації у спільноті «Нас не питали!» у Facebook.

Як розповіла Лілія Онищенко, завдяки оперативній реакції львів’ян, стару браму повернуть на місце і навіть відреставрують.

«Про цей випадок в управління повідомили інші мешканці того ж таки будинку. Це було зроблено самовільно. Місто жодного дозволу на проведення робіт не давало. Тому, із мого дозволу, свідомі сусіди одразу зняли нові двері і готові відреставрувати власним коштом старовинну браму, яку повернуть на місце. Сьогодні на порушника за участі працівників ЖЕКу складуть протокол і він буде зобов’язаний сплатити штраф», – додала начальник управління охорони історичног середовища.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.