Я ні за кого не агітувала! Обурена Ірина Федишин стверджує, що не агітувала за екс-регіонала

Після скандалу із виступом львівської співачки Ірини Федишин у Харкові на користь екс-регіонала у ЗМІ з’явилося її спростування.

Федишин запевняє, що не знала, що після її виступу агітуватимуть мер Кернес і екс-регіонал Мисик.

Подаємо звернення Ірини Федишин зі збереженням орфографії та стилістики.

«Ірина Федишин у Харкові ні за кого не агітувала❗️ —— Друзі, інформація, яка розповсюджується в інтернеті – є НЕПРАВДИВОЮ!!!

Це був концерт у межах фестивалю святкування до Дня родини! На який Ірину Федишин запросили організатори ще заздалегідь, далеко до початку виборчих перегонів!

Увага!!!

Організатори фестивалю не повідомили команді Ірини Федишин про наміри виступати безпартійного кандидата в депутати та мера міста Харкова, які відбулися 2 години після того як співачка покинула концертний майданчик!

Команда Федишин не несе відповідальність за інших людей, які виступали на цій сцені!

А також за інші концерти, які відбувалися у рамках фестивалю! Ірина Федишин ніколи не підтримувала і не підтримує, так званих, політичних опозиційних блоків!!! Тим більше, співачка засуджує їхню політику! І найкраще про це говорить творчість Ірини! Артист несе відповідальність тільки за свій виступ!

Шановні добродії та критиканти, ви хоч подивилися на фотографії, як виглядала сцена під час виступу Ірини у Харкові? Там немає жодного агітаційного банера, виборчої реклами, партійного прапора, жодного заклику голосовати за будь-кого! Ви хоч бачили відео з виступу Ірини Федишин ?

Там немає НІ ОДНОГО агітаційного слова! Подивіться його, будь ласка!

Бо там ви почуєте те, що дійсно говорила Ірина на сцені: «Кожен європеєць поважає свої традиції, культуру, мову! Ми українці, любімо своє, рідне, бо воно – найкраще!!!»

Усі звинувачення зводяться до декількох жовтих кульок серед багатотисячної аудиторії людей, про які нам не було нічого відомо! На них було написано прізвище безпартійного кандидата!( у 2014 році ця людина покинула Партію Регіонів)

Це стадіон! Грамадський захід! Вхід вільний! І виконавці не можуть нести відповідальність за те, що тримають глядачі у руках!

Співачка відповідає за те, що відбувається на сцені!

Шановні журналісти, чому ви не розумієте, що такого типу новини спрямовані на роздор в українському суспільстві?! Ви самі себе ганьбите, даючи можливість ворожій стороні насміхатися з того, як ми один одного поливаємо болотом!

Ірина Федишин – це співачка, яка співає виключно україномовні пісні, прославляючи і популяризуючи українську мову, традиції і культуру! Нам жаль, що комусь це не подобається! І комусь дуже хочеться, щоб таких артистів було ще менше!

P.s.: На жаль, медіа живуть кількістю переглядів і лайків, у гонитві за сенсаційними заголовками, які мають викривлену реальність!”

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.