WizzAir збільшує кількість рейсів на 5-ти напрямках зі Львова

Із 20 жовтня львівський аеропорт та лоукост-перевізник WizzAir збільшують частоту рейсів зі Львова у Братиславу, Вроцлав, Гданськ, Берлін і Дортмунд. 

Пише Твоє Місто.

За даними Міжнародного аеропорту «Львів», середньомісячна завантаженість цих рейсів цьогоріч становить 83%, тож вирішили збільшити їхню кількість.

Рейси до Братислави виконуватимуть 5 разів на тиждень (по понеділках, вівторках, середах, п’ятницях і суботах). Для порівняння у зимовий сезон цього року їх було два.

розклад

Кількість рейсів до Вроцлава зросте з 3 до 5 рейсів, що виконуватимуть по вівторках, середах, четвергах, суботах і неділях. До Гданська і Берліна рейси здійснюватимуть удвічі частіше – 4 рази на тиждень (по понеділках, середах, п’ятницях і неділях).

У напрямку до Дортмунда виконуватимуть 3 рейси на тиждень (по понеділках, середах і п’ятницях) у порівнянні з 2 рейсами у минулорічному сезоні.

У літньому сезоні Wizz Air також суттєво змінила частотність на тих же п’яти напрямках: Братиславу та Дортмунд – з двох до трьох; Гданськ – з двох до чотирьох, як і в Берлін, Вроцлав – із трьох до п’яти.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.