Вівторок, 3 жовтня

Windrose з 15 червня запускає щоденні рейси зі Львова до Києва та інших міст України. Графік, ціни

WindRose планує відновити польоти у середині червні 

Українська авіакомпанія WindRose оголосила про початок виконання внутрішніх рейсів по Україні з 15 червня! Перевізник запускає регулярні авіарейси між п’ятьма найбільшими містами України, а також запроваджує послугу авіапроїзних для внутрішніх перельотів. Пасажири, що оформили цю послугу зможуть протягом року купувати авіаквитки за фіксованим тарифом, повідомляє lowcostavia.

Нагадаємо, що WindRose оголосила про відкриття внутрішніх рейсів ще у лютому з запланованим стартом в квітні, але через пандемію коронавіруса початок виконання рейсів було відкладено.

Відновлення та розширення польотної програми WindRose

WindRose airlines планує стрімко розширювати внутрішню програму, що з’єднає схід, захід, північ та південь України гнучким графіком польотів.

З 15 червня авіакомпанія запускає регулярні авіарейси між п’ятьма найбільшими містами України – Києвом, Харковом, Дніпром, Львовом та Одесою.

Компанія пропонує зручний розклад польотів Україною, завдяки якому пасажир має можливість обирати між вранішнім, денним та вечірнім вильотами та відвідати одночасно 2-3 міста на день. Зокрема, зі Львова до Харкова можна дістатися і повернутися назад протягом одного дня.

Частота рейсів WindRose по Україні

  • Київ  – Львів 3 вильоти на день
  • Київ – Харків 3 вильоти на день
  • Київ – Одеса 3 вильоти на день
  • Київ – Дніпро 3 вильоти на день

А також вже з 15 липня компанія почне обслуговувати ще один напрямок – Київ – Миколаїв (1 раз в день).

Де купити авіаквитки?

Квитки можна придбати на tickets.lowcostavia.com.ua або на сайті windrose.aero

Ціна авіаквитків – від 625 грн в один бік та 1298 грн у два боки. Найдешевші квитки є переважно на осінь 2020 року і пізніше.

 
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.