Вже втретє Комп’ютерна Академія ШАГ дарує літні канікули дітям учасників АТО

660

шагЗ 27 червня по 8 липня триватиме літній табір для дітей учасників АТО. Захід проводиться в рамках проекту кампанії “Відповідальне місто”. Працівники Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Комп’ютерною Академією ШАГ за доброю традицією організували для 10 дітей учасників АТО змістовні безкоштовні літні ІТ- канікули.

«Перевага проведення таких літніх таборів полягає  у тому, що дитина, яка виношує подумки цікавий проект, отримує можливість і навички його реалізувати. Важливо навчити дітей, підлітків, щоб комп’ютер був для них робочим інструментом, засобом старту у доросле життя ІТ світу»,- зазначила Оксана Рубай, директор Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Впродовж двох тижнів дітей чекає анімаційна студія, фотомайстерня, робототехніка, 3D- друк, англійський проект, творча майстерня. Кожного дня у таборі – можливість скерувати захоплення дитини комп’ютером в правильне русло ІТ -технологій.

Курси відбуваються за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 83 А. Табір працює з 14:00 – 17:00 щоденно у будні.

«Безкоштовне навчання для дітей учасників АТО у комп’ютерних таборах Академії ШАГ вже стало доброю традицією. Ми бачимо, як стрімко зараз розвиваються інформаційні технології, тому дітей важливо ще змалку знайомити зі світом ІТ, аби вони вже розуміли, що в них виходить найкраще.  Літній Комп’ютерний Табір в Академії ШАГ  – це хороше  підґрунтя для старту дітей у доросле життя. У нас вони  поєднують корисне з цікавим, здобувають  цінні знання. І нам, як закладу комп’ютерної освіти,  дуже важливо ділитися цими знаннями. Тому ми з радістю вже втретє вирішили подарувати дітям учасників АТО безкоштовне навчання. У нашому таборі вони пробують себе в ролі програміста, творця комп’ютерних ігор, фотографа та системного адміністратора. По завершенню всі учасники отримують сертифікати про проходження курсу в Комп’ютерному таборі», – розповів Олексій Шатєєв, директор Львівської філії Комп’ютерної Академії ШАГ.