п`ятниця, 23 лютого

Висушене три роки тому Винниківське озеро почали наповнювати водою

Висушене понад три роки тому озеро у Винниках почали наповнювати водою – наразі у тестовому режимі. Остаточно відкрити озеро для сторонніх відвідувачів планують весною наступного року.

Джерело: ZAHID.NET.

Журналістка антикорупційного сайту «Наші Гроші. Львів» Олександра Губицька опублікувала 13 вересня фото з місця, де ведеться будівництво тренувальної бази «Академії футболу» та відпочинкового комплексу у Винниках. Судячи з фото, спущене три роки тому Винниківське озеро почали наповнювати водою.

Юрист «Академії футболу» і депутат Львівської міськради Олексій Різник підтвердив ZAXID.NET, що зараз відбувається тестування гідропарку (штучного озера з відпочинковою зоною і розвагами), який облаштували замість озера. Зокрема перевіряють, як працює система очистки води та інші складові. Остаточно водойму планують запустити навесні 2022 року.

За словами Олексія Різника, відвідувачі гідропарку зможуть займатись плаванням та серфінгом. Окрім того, тут має бути відпочинкова зона з пляжем.

Винниківське озеро висушили у січні 2018 року. Після цього на довколишній території почали будувати «Академію футболу» з тренувальною базою для футболістів та відпочинковий комплекс. Зокрема, дно озера забетонували, а навколо збудували низку будівель, де мають розташувати санаторій, харчоблок та зони відпочинку з басейнами.

На території комплексу уже облаштувати лижний спуск, кілька футбольних полів, спортивний комплекс з басейном, готель для футболістів, ресторан тощо.

Нагадаємо, будівництвом спортивно-відпочинкового комплексу у Винниках займається ТзОВ «Академія футболу», яке належить Григорію Козловському та його дружині Юлії Козловській (Думанській).

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.