п`ятниця, 21 червня

Винниківську тютюнову фабрику хочуть змусити платити більше акцизів у бюджет

Голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев вважає, що Винниківська тютюнова фабрика, співвласником якої є львівський бізнесмен Григорій Козловський, поступово переходить у «біле» поле. Фабрика збільшила сплату податків, проте влада сподівається підвищити ці платежі. Про це заявив Данило Гетманцев у інтерв’ю «Економічній правді», коментуючи боротьбу з чорним ринком підакцизних товарів.

Джерело: Tvoemisto.tv.

Він зазначив, що у 2022 році було закрито нелегальну тютюнову фабрику в Жовтих Водах, однак, з його слів, з Винниківською фабрикою так не буде. 

«Якщо говорити про власника Винниківської тютюнової фабрики, то він удвічі, порівняно з мирним часом, збільшив свої відрахування податків. Я думаю, що ми додавимо його ще більше підвищити ці платежі. Безперечно, також можна вирізати обладнання і припинити роботу цієї фабрики, але чи це шлях, чи краще, щоб вона просто працювала в «білому» полі. Мені здається, що він почув нас і якраз в це поле переходить», – вважає Данило Гетманцев. 

Зазначимо, що у Винниках зареєстровані два підприємства з ліцензіями на виробництво тютюнових виробів – ТОВ «Винниківська тютюнова фабрика» і ТОВ «Марвел Інтернешнл Тобакко Груп». За даними аналітичної системи YouControl, кінцевими бенефіціарними власниками обох підприємств є Григорій Козловський та Олександр Свіщов.

Відзначимо, що раніше тютюнову фабрику у Винниках неодноразово звинувачували у недоплаті акцизного податку у бюджет. Зокрема, у 2021 році на фабриці відбувалися слідчі дії за участі ДБР і Державної прикордонної служби. 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.