Вступ до львівських гімназій після 4 класу. Коли і які іспити складати

У Львові є шість ліцеїв та гімназій, куди школярі можуть вступати після 4 класу. Набір у класи таких навчальних закладів відбувається на конкурсній основі, тобто доведеться складати вступні іспити у визначений термін. Зазвичай йдеться про українську мову та математику. Зараз триває реєстрація, а самі вступні випробування у більшості ліцеїв та гімназіях заплановані на початок червня. Tvoemisto.tv пропонує перелік навчальних закладів, куди діти можуть вступати після 4 класів.

Львівська гімназія «Євшан»

Вступ в 1-й клас (5-й загальноосвітній) на конкурсній основі до Львівської гімназії «Євшан», що на вул. Любінській, 93а, відбуватиметься 5 червня. Щоб стати учнем гімназії, варто для початку зареєструватися на конкурсні випробування, заповнивши форму. Документи (заяку батьків у паперовій чи електронній формі) приймають до 31 травня, а свідоцтво навчальних досягнень за 4 клас – до 5 червня.

До участі в конкурсі запрошують учнів, які закінчили початкову школу та мають належний рівень навчальних досягнень.

Вступні іспити проведуть у приміщенні гімназії 5 червня з:

  • української мови;

  • математики.

Про алгоритм проведення вступних випробувань повідомлять додатково. Довідково інформацію можна знайти на сайті або за номером телефону: (032) 262 20 36.

НВК «Школа-гімназія Шептицьких»

Подання заяви для вступу у 5 клас в НВК «Школа-гімназія Шептицьких», що на вул. Гната Хоткевича, 16, триватиме до 31 травня. Прийом дітей на навчання відбувається на конкурсній основі на вільні місця у класах. Максимальна кількість місць у класі – 30 учнів. 

Для вступу до 5-го класу будуть організовані 2 вступні випробування:

  • українська мова (письмові завдання);

  • математика (письмові завдання).

Зразки завдань можна завантажити тут: українська мова і математика. Проведення іспитів (в один день обидва) – 10 червня. Довідково інформацію можна знайти на сайті або за телефоном: (032) 223 02 39.

Читайте також: Не треба буде репетиторів, або Як зміниться середня школа

Львівська академічна гімназія

У Львівській академічній гімназії, що на вул. Степана Бандери, 14, вступні іспити відбудуться 6 червня. Наразі для вступників у 1 (5)-й гімназійний клас до 31 травня включно триває реєстрація на конкурсні випробування. Для реєстрації необхідно заповнити та надіслати форму.

Вступні випробування проведуть з:

  • української мови;

  • математики.

Детальну інформацію щодо проведення іспитів нададуть згодом. Довідково інформацію можна знайти на сайті або за номером телефону: (032) 261 48 60.

НВК «Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей»

Навчально-виховний комплекс «Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей», що на вул. Таманській, 11, є загальноосвітнім навчальним закладом комунальної форми власності, який пропонує вступникам 5-10 класів якісну загальну середню освіту, успішну науково-дослідницьку діяльність, безкоштовне користування послугами тренажерних залів атлетичної та лікувальної фізкультури ліцею, дозвілля і відпочинок та профільну підготовку – комп’ютерні технології (програмування, web-дизайн, комп’ютерна графіка, технологія обробки текстової інформації, табличний процесор).

Для вступу у ліцей варто подати заяву особисто або на електронну пошту закладу ([email protected]). Заповнивши форму Ви автоматично реєструєте дитину на проходження конкурсних випробувань для вступу в 5 клас гімназії. Жодних додаткових документів подавати не потрібно. 

Конкурсні випробування із української мови та математики відбуватимуться 6 червня у будівлі гімназії. Списки зареєстрованих опублікують на сайті гімназії 3 червня.

Додаткову інформацію можна знайти на сайті або за телефонами: (032) 255 31 50, (032) 236 70 94, 098 589 82 92.

Читайте також: «Самі обирають предмети». Як у ліцеї на Львівщині реформували випускні класи

Класична гімназія при ЛНУ ім. Івана Франка

У класичній гімназії при Львівському національному університеті імені Івана Франка, що на вул. Пороховій, 3, вступні випрбовування відбуватимуться приблизно у першій декаді червня. Для реєстрації на конкурсні випробування варто заповнити форму.

Паперові документи будуть прийматися з 1 квітня до 31 травня. Серед пакету документів: оригінал заяви (бланк заяви), ксерокопія свідоцтво про народження дитини, завірена одним із батьків (має бути написано: згідно з оригіналом, підпис, прізвище та ініціали).

Зарахування у гімназію відбувається за результатами вступних випробувань з:

  • української мови;

  • математики.

Додаткову інформацію можна знайти на сайті або за телефоном: (032) 237 21 68.

Зазначимо, що реєстрацію на конкурсні випробовування до Львівської лінгвістичної гімназії, що на вул. Кирила і Мефодія, 17а, вже припинили. Додаткову інформацію про вступ та заклад освіти можна знайти на сайті або за телефоном: (032) 260 04 16.

Підготувала Наталія Вареник

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.