п`ятниця, 22 вересня

Все буде «!FEST»: львівський підприємець планує відкрити в Україні 100 приватних шкіл

Під час Міжнародного економічного форуму у Львові український підприємець, ресторатор, співвласник та співзасновник Холдингу емоцій “!FEST” Андрій Худо наголосив, що освіта – перспективна галузь і в неї потрібно інвестувати.

Джерелол: 032.ua.

Як він розповів, коли 13 років тому на основі кластерного підходу розробляли стратегію конкурентоспроможності Львівщини, виділили дві галузі: туризм і ІТ. А згодом виокремили ще дві – біотехнології та освіту.

“Мій меседж про те, що освіта – це достатньо перспективна галузь, тому звертайте на неї увагу та інвестуйте, адже це наше майбутнє”, – наголосив Андрій Худо.

За його підприємця, бізнесу потрібно вкладати в освіту, щоб мати перспективу і втримати працівників. Так, Холдинг емоцій “!FEST” планує збудувати на території України сотню приватних шкіл. Дві такі Школи вільних та небайдужих працюють у Львові – на вулицях Науковій та Клепарівській. Наступний крок – відкрити такий навчальний заклад по франчайзингу в Києві.

“П’ять років тому ми задумалися, чим ми, Холдинг емоцій “!FEST”, можемо бути корисними… Вирішили інвестувати кошти в приватні школи. Цей проєкт називається Школа вільних та небайдужих, бо це дві основні цінності, які ми культивуємо в нашій команді. Основна задача школи – випускати щасливих дітей… Як і в ресторанному бізнесі, ставимо тут також перед собою високі цілі, наші амбітні плани – відкрити 100 шкіл в Україні. Якщо говорити про кошти, то орендуючи приміщення, інвестиція в школу буде становити від мільйона доларів. Де-факто, якщо в найближчі 10 років ми зможемо інвестувати в 100 шкіл, то це будуть сотні мільйонів доларів. Звісно, ми не зможемо все це зробити самі, шукаємо партнерів-однодумців, які поділятимуть з нами ці цінності та матимуть інтерес інвестувати в майбутнє освіти в Україні”, – розповів Андрій Худо.
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.