Волонтери просять братів Дубневичів, Шуфрича та Таруту пожертвувати на армію «е-десятину»

Українські волонтери та ветерани АТО закликають посадовців «пожертвувати» частину задекларованих статків на потреби армії.

Про це пише на своїй сторінці у Фейсбук координатор з реклами та ЗМІ благодійного фонду «Повернись живим» Тетяна Сакура.

Акція під назвою «Е-десятина» запланована на 10 листопада. Волонтери та ветерани надіслали листи-звернення до народних депутатів, міністрів та мерів міст з пропозицією пожертвувати на потреби армії частину задекларованих ними статків.

Як зазначає ініціатор акції Віталій Дейнега, за давньою українською традицією прийнято жертвувати 10% від своїх доходів на добрі справи.

« Знайомтесь, це найодіозніші е-декларанти. Власники тисяч квадратних метрів житла, мільйонів неукраїнських грошей, автопарків та інших забавок. А це наші листи до них. Листи офіційні з ввічливим проханням допомогти армії. Перші листи підуть в провідні парламентські фракції. Але на цьому робота не скінчиться. Ми будемо писати багатьом нардепам і чиновникам, регулярно публікуючи звіти і їхні відповіді», – зазначив Віталій Дейнега.

Зокрема, учасники акції підготували листи-звернення для рекордсменів по кількості задекларованих об’єктів нерухомості – нардепам Дубневичам, ТОП-колекціонеру і поціновувачу мистецтва – депутату Нестору Шуфричу, любителям дорогих годинників – Сергію Таруті та Віталію Хомутиннику. А також міністру-колекціонеру вин – Арсену Авакову та іншим топ-посадовцям.

zik.ua

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.