Водіїв закликають підвозити львів’ян та допомагати один одному на дорозі

1094
водій

Водіїв закликають пропонувати людям на зупинках допомогу з добиранням, а також допомагати один одному під час дорожньо-транспортних пригод.

водій

«Друзі, ситуація з громадським транспортом не покращується, тому закликаємо допомагати один одному, хто як може. Підвезти, штовхнути, завести чи в будь-який інший спосіб. Зрештою, без потреби не відходьте далеко від дому. Особливо з дітьми», – закликала керівниця спільноти «Підвезу!» Мар’яна Марковська-Согуйко.

Координатор спільноти «Варта1» Ігор Зінкевич також просить львівських водіїв пропонувати допомогу людям, які мерзнуть на зупинках, очікуючи громадський транспорт: «Не встидаємось, зупиняємось на зупинках і питаємося, кому по дорозі. Бо не дай Боже, опинитись в такий мороз на їхньому місці».

Окрім того, Ігор Зінкевич звернувся до очільника Патрульної поліції Львова Антона Пузиревського з проханням не штрафувати водіїв, які ставатимуть на зупинках громадського транспорту: «Транспорту мало, а людям стояти в такий мороз не дуже приємно. Лише зараз та винятково з причин, які склалися: мороз, не увесь громадський транспорт вийшов на маршрути».

tvoemisto.tv