На вулиці Любінській у Львові сталося зіткнення трьох автомобілів. За даними патрульної поліції, винуватець аварії — 48-річний чоловік, якого раніше позбавили права керування транспортними засобами.
Водій Tesla врізався у два автомобілі, що стояли перед світлофором в очікуванні зеленого сигналу. Після зіткнення він разом із пасажирами покинув місце пригоди, пише Суспільне.
Правоохоронці склали на чоловіка три адміністративні протоколи: за вчинення дорожньо-транспортної пригоди, за залишення місця ДТП та за повторне керування транспортним засобом після позбавлення водійських прав.
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.