Понеділок, 22 червня

Водій Tesla без прав влаштував ДТП у Львові та втік разом із пасажирами

На вулиці Любінській у Львові сталося зіткнення трьох автомобілів. За даними патрульної поліції, винуватець аварії — 48-річний чоловік, якого раніше позбавили права керування транспортними засобами.

Водій Tesla врізався у два автомобілі, що стояли перед світлофором в очікуванні зеленого сигналу. Після зіткнення він разом із пасажирами покинув місце пригоди, пише Суспільне.

Правоохоронці склали на чоловіка три адміністративні протоколи: за вчинення дорожньо-транспортної пригоди, за залишення місця ДТП та за повторне керування транспортним засобом після позбавлення водійських прав.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.