Вівторок, 21 березня

Вночі двоє невідомих зрізали чотири дерева на вулиці Котлярській у Львові

11 лютого вночі, близько 00:30 год, двоє невідомих зрізали чотири платани на вулиці Котлярській у Львові. Їх раніше висадили під час реконструкції вулиці. Про це в коментарі  Tvoemisto.tv повідомив депутат Львівської міської ради Сергій Івах.

«На цій вулиці є близько 10 камер відеоспостереження і в кожної є свій термін зберігання записів. Тому важливо, щоб поліція якнайшвидше відреагувала. Попередньо ми з мешканцями на записі однієї із камер сусіда побачили, що двоє людей о 00:30 пиляли платани ручною пилкою, а потім, коли їхало авто, то підійшли і доламали. Так, всі чотири дерева однаково спиляні та зламані», – зазначив він.

Мешканці повідомили про ситуацію Галицькій РА, яка займалася благоустроєм вулиці під час реконструкції. В адміністрації проведуть обстеження і зафіксують всі порушення. На базі зібраної інформації і оціненими збитками звернуться в поліцію про відкриття кримінальної справи та відшкодування збитків. Крім того, в ЛМР узгодили, що в квітні на місці зрізаних платанів висадять нові.

«В квітні почнеться сезон, коли можна висаджувати дерева. Ми домовились в стінах ЛМР, що висадимо такі ж самі дерева. Навіть якщо будуть процедурні проблеми із виділенням коштів на це із бюджету, то я сам їх придбаю і ми точно висадимо», – підкреслив Сергій Івах.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.