Власники авто на єврономерах розкладуть наметове містечко у Львові

Власники авто на іноземних номерах пікетуватимуть Львівську обласну адміністрацію до понеділка.

Про це вони розповіли у коментарі Tvoemisto.tv.

За словами одного з власників авто на єврономерах Тараса Пеленського, пікет розпочнуть, 9 листопада. У цей час біля ЛОДА має зібратися основна частина власників та розбити наметове містечко. Втім, учасники не планують перекривати дорогу і налаштовані виключно на мирну акцію.

«Ми хочемо, щоб очільник обласної адміністрації звернувся до Президента з проханням ветувати закони 8488 та 8487. Якщо вдасться їх ветувати, тоді ми вимагаємо участі представників громади в обговоренні цих законопроектів», — додав Тарас Пеленський.

Учасники акції кажуть, що сподіваються на реакцію очільника ЛОДА і сьогодні передали Олегу Синютці через заступників відповідне звернення зі своїми вимогами.

«Тут немає жодних громадських організацій чи політичних партій. Тут зібралися виключно львівські власники авто на іноземних номерах і до вечора нас суттєво побільшає. Багато людей приїхали з Києва сьогодні о 6-7 ранку, всі втомлені, зараз приводять себе до ладу. О 20:00 плануємо поставити намети, бочки — плануємо тут жити і харчуватися аж до понеділка», — Тарас Пеленський.

Нагадаємо, що вчора  Верховна Рада посилила покарання за автомобілі на єврономерах, а також знизили акцизи за їх розмитнення.    

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.