Вівторок, 21 березня

Власник кабельного заводу збудує житло неподалік центру Львова

Виконавчий комітет Львівської міськради у середу, 22 лютого, затвердив містобудівні умови та обмеження для реконструкції двох флігелів на вул. Городоцькій, 147 під житло. У рішенні виконкому зазначено, що роботи відбудуться в межах вже наявних фундаментів приміщень, що розташовані у подвір’ї біля житлових будинків.

Джерело: ZAHID.NET.

Флігелі, що хочуть реконструювати, розташовані у подвір’ї

.Як повідомив керівник управління архітектури та урбаністики ЛМР Антон Коломєйцев, будівлі флігелів раніше викуплені з аукціону. Містобудівні умови та обмеження затверджені ТзОВ ТВК «Західенергосервіс».

Під час засідання виконкому до рішення внесли зміни: власник флігелів має обговорити проект реконструкції із мешканцями сусідніх будинків. Додамо, що флігелі розташовані у дворі неподалік церкви Ольги та Єлизавети і привокзального ринку.

За даними сервісу YouControl, ТзОВ ТВК «Західенергосервіс», що займається будівництвом житлових і нежитлових приміщень, належить львівському підприємцю Володимиру Яськіву. Володимир Яськів також є власником низки інших підприємств, що займаються електроустаткуванням, зокрема, Львівського кабельного заводу і двох фірм, що виконують електромонтажні роботи.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.