Субота, 26 листопада

VІI Свято сиру і вина у Львові пройде 21-23 жовтня

gz-uq38p7smУже традиційно місцем зустрічі усіх гурманів стане VII Свято сиру і вина, яке відбудеться у Львові 21-23 жовтня на площі перед Львівським Палацом Мистецтв. Протягом трьох днів свята пройде Ярмарок сирів та вин, різноманітні кулінарні майстер-класи, працюватиме арт-майстерня. Свято сиру і вина гарантує задоволення для всіх!

Сьогодні існує надзвичайно багато видів сиру, а от можливості всіх їх спробувати та обрати із широкого асортименту улюблений – не так багато. Зануритись у світ сирів та розібратись з розмаїттям їх видів можна на VII Святі сиру та вина.

А що може краще смакувати зі шматочком сиру, ніж келих чудового вина? Тому до фестивалю приєднаються й винороби, які представлять свою найкращу продукцію та зможуть позмагатись за прихильність серед поціновувачів вина.

На Святі сиру і вина діє хороша традиція давити виноград, як це робили колись. З видавленого соку потім роблять фестивальне вино.

Невід’ємною частиною проведення кожного Свята сиру і вина є дегустації від провідних винних брендів.

Вино можна не тільки пити, але й ним малювати чудові картини. Багаті відтінки червоного, багряного надихнуть на втілення найсміливіших задумів! Картини вином, винна каліграфія тільки на VІI Святі сиру та вина.

Традиційним заходом Свята сиру і вина є відзначення Дня Сирника. На території Свята усіх охочих пригостять смачним львівським сирником, який спечуть за давнім рецептом! Цього року День сирника відзначать 23 жовтня.

Цікавою і насиченою буде програма і для дітей. Захоплюючі атракції, майстер-класи з виготовлення сирних коників та інші забави. До того ж працюватиме арт-майстерня, святкова пошта «Зі Львова з любов’ю», за допомогою якої можна буде відправити Art-листівки та поділитися враженнями із близькими.

VII Свято сиру і вина стане гарною нагодою більше довідатись про культуру сироваріння та традиції виноробства у Львові, побувати на винних дегустаціях та скуштувати найрізноманітніші види сиру і насолодитися вином від кращих виробників.

Місце зустрічі справжніх гурманів – VII Свято сиру і вина у Львові!

21 – 23 жовтня
Львівський Палац Мистецтв
Площа перед Палацом мистецтв
Сайт: cheeseandwine.lviv.ua

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.