Відвідуваність закладів Львова в лютому вища за довоєнну. І це найвищий показник по країні

Кількість транзакцій у київських закладах у лютому впала на 15% на минулому тижні у порівнянні із таким же тижнем торік, до повномасштабного вторгнення. Між тим, лютневий трафік у Львові зріс на 25% від довоєнних показників.

Такі дані дослідження наводить українська компанія з автоматизації закладів Poster у власному ресторанному медіа «Реве та стогне ресторатор» — пише Lviv1256.

Попри війну збільшити трафік у лютому змогли й майже у всіх областях на заході та центрі країни: у Закарпатській області кількість транзакцій у закладах, що працюють, зросла на 17%, у Кіровоградській — на 16%, Чернівецькій на 14%.

Найскладніше доводиться закладам на півночі, півдні та сході країни. У Херсонській області кількість транзакцій все ще на 62% нижча за торішню, у Харківській — на 45%, у Запорізькій і Донецькій — на 30%, у Луганській — на 24%.

Загалом в Україні приріст трафіку за рік склав +10%.

У дослідженні аналізувалися дані тільки тих закладів, які не зачинилися та працювали цей рік.

У дослідженні порівнюється кількість транзакцій у закладах громадського харчування 14–20 лютого 2022 року (до повномасштабного вторгнення) з кількістю транзакцій 13–19 лютого 2023 року. Дослідження ґрунтується на даних продажів більш ніж 6000 закладів громадського харчування, що є клієнтами Poster.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.